zajmuję się kompleksowym projektowaniem i modernizacją wnętrz mieszkalnych, a także pomieszczeń biurowych i wnętrz użyteczności publicznej.
PRACOWNIA PROJEKTOWA CIESIELSKI DESIGN oferuje usługi z zakresu:

  • projekty i aranżacje wnętrz mieszkalnych (dużych jak i małych powierzchni),
  • projekty i aranżacje wnętrz użyteczności publicznej,
  • projekty poszczególnych pomieszczeń np. łazienek, kuchni, sypialni, salonu,
  • projektowanie mebli,
  • metamorfozy wnętrz.

konsultacje projektowe
Konsultacje wnętrz to cykl kilku spotkań w celu wspólnego zaprojektowania przestrzeni lub skonsultowania własnych pomysłów. Po skontaktowaniu się z firmą, umawiamy się na spotkania. Państwo przedstawiają swoje oczekiwania i prezentują własną koncepcję, które są łączone z wiedzą i doświadczeniem projektanta wnętrz. Na spotkaniach zostaną omówione wszystkie istotne elementy wnętrza. Podczas konsultacji udostępniane są katalogi producentów, istnieje możliwość wyjazdu konsultanta do wybranych sklepów.

nadzór autorski nad budową
W celu prawidłowego przebiegu realizacji projektu nad budową zalecany jest nadzór autorski.  Polega on na przyjazdach projektanta na miejsce budowy w celu sprawdzenia zgodności projektu ze stanem faktycznym oraz wyjaśnienia wykonawcom wątpliwości projektowych.

koordynacja zamówień i dostaw materiałów użytych w projekcie
W celu uniknięcia szeregu  pomyłek podczas  zamówień  materiałów  użytych w projekcie lub/i  zaoszczędzenia  czasu  klienta w procesie zakupów
- polecam usługę koordynacji zamówień  i dostaw materiałów użytych w projekcie.

oferta cenowa
Wyżej wymienione usługi wyceniane są indywidualnie zależne od metrażu oraz uzgodnionego i określonego w umowie zakresu prac.
W celu uzyskania szczegółowych informacji zapraszamy na spotkanie w firmie, po wcześniejszym uzgodnieniu terminu drogą mailową biuro@ciesielskidesign.pl lub telefoniczną +48 502 155 493.

Projektowanie stron internetowych Master-NET | Polityka prywatności | Projektowanie wnętrz Warszawa